74
Statybos darbų vadovas (-ė) (vidaus apdaila)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientas - viena didžiausių įmonių grupių, vykdanti investicinius nekilnojamo turto projektus.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Vidaus apdailos darbų planavimas, organizavimas ir priežiūra;
Vykdomų darbų paskirstymas ir kontrolė pagal suderintą grafiką ir sutartis;
Techninės statybų dokumentacijos ir ataskaitų ruošimas;
Vadovavimas pavaldžių darbuotojų grupei, subrangovų darbo kontrolė ir koordinavimas.
Reikalavimai darbuotojui
Darbo pastatų vidaus apdailos darbų vadovu ar brigados vadovu patirtis, apdailos darbų procesų ir technologijų išmanymas;
Gebėjimas planuoti, koordinuoti bei kontroliuoti subrangovų darbą;
Statybų dokumentacijos rengimo įgūdžiai.
Įmonė siūlo
Geras darbo sąlygas modernioje įmonėje;
Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą, motyvacinius priedus;
Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Visas darbui reikalingas priemones.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 3306 - 4959

Дополнительная информация: Nurodytas orientacinis atlyginimas. Konkretus atlyginimas derinamas su kandidatu, priklausomai nuo jo patirties ir kompetencijų.

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Jonas Marcinkus
+37061431011

14 metų vykdome aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, siauros specializacijos darbuotojų, administracijos bei gamybos darbuotojų paiešką, atranką bei galvų medžioklę. Operatyvumas, kokybė ir atsakomybė už rezultatus - mūsų vertybės, kurių dėka subūrėme lojalių klientų ratą.

"Personalo valdymo inovacijos" - teisingas pasirinkimas įmonei ieškant darbuotojo, o kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Informuojame, kad vykdydami atranką tvarkysime Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: valdymoinovacijos.lt/asmens-duomenu-apsauga

Вебсайт компанииhttp://www.valdymoinovacijos.lt

Похожие объявления о вакансиях

Pardavimų inžinierius (-ė) (mokslinių pardavimų grupė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2700 – 4200
Срок: 2024.04.20
TAPK VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ SPECIALISTU (-E)
Enefit
Vilnius
€ 2500 – 3200
Срок: 2024.04.21
General Manager
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 5785 – 6612
Срок: 2024.04.22
Pardavimų vadybininkas (-ė) Europos rinkai
Talent Space
Vilnius
€ 3000 – 5000
Pardavimų vadybininkas (-ė) Azijos rinkai
Vilnius
Produkto vadovas (-ė) (kurjerių paslauga)
Lietuvos paštas, AB