59
Gamybos vadovas (-ė) pažangioje įmonėje
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientas - moderni, šiuolaikiška įmonė, savo srities lyderė Lietuvoje, gaminanti pakuotes iš popieriaus ir kartono.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Vadovavimas gamybos padaliniui (100 darbuotojų), jo veiklos organizavimas ir kontrolė;
Gamybos planų realizavimas, KPI sekimas, analizavimas ir įgyvendinimas;
Naujų technologinių procesų diegimo iniciavimas, LEAN, 5S ir kitų gamybos procesų valdymo metodikų reikalavimų laikymosi kontrolė;
Pokyčių gamybos procesuose ir gamybos projektų inicijavimas, planavimas ir įgyvendinimas;
Gaminamos produkcijos kokybės lygio pagal apsibrėžtus standartus užtikrinimas;
Rizikų identifikavimas, korekcinių ir prevencinių veiksmų numatymas ir įgyvendinimas.
Reikalavimai darbuotojui
Vadovavimo gamybos padaliniui patirtis, gamybos procesų, technologijų ir valdymo metodikų (LEAN, 5S) išmanymas;
Gebėjimas inicijuoti ir valdyti pokyčius, kurti, diegti ir veikti pagal sistemas ir standartus;
Gebėjimas dirbti nuolat kintančioje aplinkoje, sisteminis mąstymas.
Įmonė siūlo
Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje įmonėje;
Tęstinį mokymąsi ir profesinį tobulėjimą;
Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir profesinius tikslus;
Konkurencingą bei augantį darbo užmokestį, galimybę įsitraukti į dinamišką greitai augančio verslo aplinką.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 3306 - 4629

Дополнительная информация: Nurodytas orientacinis atlyginimas. Konkretus atlyginimas derinamas su kandidatu, priklausomai nuo jo patirties ir kompetencijų.

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 LEAN, 5S
Контактное лицо
Jonas Marcinkus
+37061431011

14 metų vykdome aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, siauros specializacijos darbuotojų, administracijos bei gamybos darbuotojų paiešką, atranką bei galvų medžioklę. Operatyvumas, kokybė ir atsakomybė už rezultatus - mūsų vertybės, kurių dėka subūrėme lojalių klientų ratą.

"Personalo valdymo inovacijos" - teisingas pasirinkimas įmonei ieškant darbuotojo, o kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Informuojame, kad vykdydami atranką tvarkysime Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: valdymoinovacijos.lt/asmens-duomenu-apsauga

Вебсайт компанииhttp://www.valdymoinovacijos.lt

Похожие объявления о вакансиях

General Manager
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 5785 – 6612
Срок: 2024.04.22
Gamybos vadovas (techninė sritis)
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 4100 – 5800
Срок: 2024.05.02
Gamybos vadovas (-ė)
People Link, UAB
Kaunas
€ 5000 – 6000
Срок: 2024.05.05
Operacijų (gamybos) vadovas (darbui Kaune)
Delta Executive Search&Consulting, UAB
Kaunas
€ 5800
Gamybos vadovo pavaduotojas (farmacija, su karjeros galimybėmis)
NOVA LUX management solutions klientas
Kaunas
€ 3200
Срок: 2024.05.09
COMPANY MANAGER IN LITHUANIA
CV-Online client
Vilnius
€ 3500 – 5000
Срок: 2024.04.25