321
Siuvimo technologė (-as)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientas – didelė, sėkmingai dirbanti rūbų siuvimo įmonė.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Siuvinių technologinės eilutės sudarymas (siuvimo įrengimų parinkimas, operacijų eiliškumo ir laikų nustatymas, srautų sudarymas);
Siuvimo proceso organizavimas ir tobulinimas, naujų technologinių sprendimų paieška;
Įrengimų panaudojimo efektyvumo analizė, efektyvumo didinimas.
Reikalavimai
Darbo siuvimo technologe patirtis, siuvimo proceso organizavimo patirtis;
Siuvinių technologijos, dizaino ar tekstilės pramonės srities išsilavinimas;
Domėjimasis inovacijomis siuvimo pramonės srityje, gebėjimas jas taikyti praktikoje;
Siuvimo įrengimų techninių galimybių žinojimas.
Mes jums siūlome
Geras darbo sąlygas;
Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą, motyvacinius priedus;
Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
Visas darbui reikalingas priemones.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2104 - 3306

Дополнительная информация: Nurodytas orientacinis atlyginimas. Tikslus atlyginimas derinamas su kandidatu, priklausomai nuo jo patirties ir kompetencijų.

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Jonas Marcinkus
+37061431011

14 metų vykdome aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, siauros specializacijos darbuotojų, administracijos bei gamybos darbuotojų paiešką, atranką bei galvų medžioklę. Operatyvumas, kokybė ir atsakomybė už rezultatus - mūsų vertybės, kurių dėka subūrėme lojalių klientų ratą.

"Personalo valdymo inovacijos" - teisingas pasirinkimas įmonei ieškant darbuotojo, o kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Informuojame, kad vykdydami atranką tvarkysime Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: valdymoinovacijos.lt/asmens-duomenu-apsauga

Вебсайт компанииhttp://www.valdymoinovacijos.lt