78
Aktyvių pardavimų vadybininkas (-ė)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientė - gamybinė įmonė, daugiau nei 20 metų gaminanti ir prekiaujanti medžiagomis ir įrankiais metalo bei medienos paviršių apdirbimui.

Darbo pobūdis

Aktyvi naujų klientų paieška priskirtame regione;

"Šalti" skambučiai, klientų lankymas, poreikio iškinimasis;

Tinkamo produkto parinkimas ir pristatymas;

Pasiūlymų teikimas, sutarčių ruošimas.

Įmonė siūlo

Visus reikalingus apmokymus;

Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Reikalavimai kandidatams

Aukštasis techninis ar tiksliųjų mokslų krypties išsilavinimas;

Noras dirbti pardavimų srityje;

Komunikabilumas, atkaklumas, orientacija į rezultatą.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2000 - 3306

Дополнительная информация: Nurodyta pradinė fiksuota darbo užmokesčio dalis. Kintama dalis priklauso nuo rezultatų ir gali siekti iki 2000 eur į rankas.

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Jonas Marcinkus
+37061431011

14 metų vykdome aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, siauros specializacijos darbuotojų, administracijos bei gamybos darbuotojų paiešką, atranką bei galvų medžioklę. Operatyvumas, kokybė ir atsakomybė už rezultatus - mūsų vertybės, kurių dėka subūrėme lojalių klientų ratą.

"Personalo valdymo inovacijos" - teisingas pasirinkimas įmonei ieškant darbuotojo, o kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Informuojame, kad vykdydami atranką tvarkysime Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: valdymoinovacijos.lt/asmens-duomenu-apsauga

Вебсайт компанииhttp://www.valdymoinovacijos.lt

Похожие объявления о вакансиях

Prekės ženklo vadovas (-ė)
Amston klientas
Kaunas
€ 2500 – 2800
Срок: 2024.05.16
Gamybos vadovas (techninė sritis)
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 4100 – 5800
Срок: 2024.05.02
B2B pardavimų vadovas (-ė)
Personalo sprendimai, UAB
Kaunas
€ 5785 – 6610
Срок: 2024.05.18
Prekybos vadybininkas
IRLANDA, UAB
Kaunas
€ 2000 – 2000
Срок: 2024.04.25
Prekės ženklo vystymo vadovas (-ė)
Kaunas
€ 3800 – 4140