323
Simplika
Administracijos ir finansų asistentas (-ė)
Simplika
Simplika

Simplika

Pagrindinės pareigos ir atsakomybės:

  • Duomenų suvedimas į vidines sistemas (sąskaitos-faktūros, įmonės partnerių info ir kt.);
  • Sutarčių su tiekėjais rengimas, administavimas, dokumentacijos archyvavimas;
  • Sąskaitų-faktūrų, ataskaitų administravimas, siuntimas apmokėjimui;
  • IT ir kito įmonės turto administravimas (įrangos apskaita, inventorizacija);
  • Automobilių parko valdymas (kuro, auto plovimo kortelės), lizingo bei baudų administravimas;
  • Bendravimas su išoriniais tiekėjais (pvz.: biuro valymo paslaugos);
  • Bendravimas su kolegomis, dirbančiais kitose šalyse;
  • Vidinių įmonės sistemų administravimas (atostogų, komandiruočių);
  • Skambučių ir svečių priėmimas biure, korespondencijos administravimas;
  • Kt. užduotys (pvz.: viešbučių ir/ar pervežimo užsakymas, dovanų pirkimas).

Reikalavimai pozicijai:

  • Išsilavinimas (privalumas: vadyba, ekonomika, apskaita, ar kita susijusi sritis);
  • Anglų kalbos žinios (B2-C1);
  • Patirtis administracinėje pozicijoje – privalumas;
  • Kompiuterinis raštingumas: Word, PowerPoint, Excel;
  • Puikūs bendravimo bei darbo planavimo įgūdžiai, lankstumas, dėmesys detalėms;
  • Proaktyvumas, atsakomybės jausmas, noras mokytis, gebėti susidėlioti prioritetus.

Kompanija siūlo:

  • Galimybę prisijungti prie tarptautinės Farmacijos įmonės;
  • Mokymus ir tobulėjimo galimybes;
  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Pilno etato darbo poziciją (I-V);
  • Sveikatos draudimą;
  • Biuro lokacija: J. Jasinskio g., Vilnius;
  • Darbų pradžia: 2023 m. sausis.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1980 - 2280

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    J. Jasinskio g.

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 MS Office

Языки

  •  Английский
Контактное лицо
Greta Kimler

Nuo 1996 m. tūkstančiai Europos įmonių yra patikėję CVO Group savo personalo valdymo procesus, ieškodami strateginių ir ekonomiškų sprendimų. Simplika – CVO grupės narė, sparčiai auganti ir unikali savo specializacija personalo atrankos kompanija, kurios pagrindinė veikla – laikinasis įdarbinimas ir atranka. Šiuo metu Simplika sėkmingai veikia Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Simplika padeda Klientams susirasti tinkamą darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų partnerė – Novo Nordisk – pasaulinė biotechnologijų bendrovė jau šimtmetį inicijuojanti pokyčius siekiant įveikti cukrinį diabetą bei kitas sunkias lėtines ligas, tokias kaip nutukimas, hemofilija ar augimo sutrikimai. Pasaulyje cukriniu diabetu serga >370 mln. žmonių ir kas 10 sekundžių du žmonės išgirsta šią diagnozę naujai. Remiantis dabartinėmis tendencijomis iki 2045 metų diabetu Lietuvoje sirgs ~500 000 žmonių, todėl reikia veikti nedelsiant.

Вебсайт компанииhttp://www.simplika.lt

Похожие объявления о вакансиях

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Срок: 2024.05.05
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Срок: 2024.04.27
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Срок: 2024.05.02
Sistemų analitikas
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1930 – 2630
Срок: 2024.05.11
Procesų efektyvinimo specialistas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius