48
ŠALDYMO / KONDICIONAVIMO SISTEMŲ PROJEKTUOTOJAS BALTIJOS ŠALIMS
Noriu personalo sprendimų grupė

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Inžinerinių sistemų projektavimas (komercinis ir pramoninis šaldymas, kondicionavimas);
  • Technologinių sprendimų paieška, parinkimas ir taikymas;
  • Techninės dokumentacijos rengimas;
  • Techninių užduočių ruošimas elektrikams bei automatikos inžinieriams;
  • Užsakovų konsultavimas techniniais projekto derinimo ir įgyvendinimo klausimais;
  • Ataskaitų teikimas vadovybei ir kt.

Reikalavimai:

  • Techninis išsilavinimas (pageidautina pastatų inžinerinių sistemų srityje);
  • Panašaus darbo patirtis projektuojant šaldymo, kondicionavimo įrangą (privalumas patirtis ir su šildymo sistemų projektavimu);
  • Brėžinių skaitymo, tekstinių dokumentų ruošimo, projekto apipavidalinimo įgūdžiai;
  • Puikūs darbo įgūdžiai AutoCad programa;
  • Geras anglų kalbos mokėjimas (pageidautina ir rusų k.);
  • Geri bendravimo ir bendradarbiavimo komandoje įgūdžiai;
  • Atidumas detalėms, kruopštumas, mokėjimas prioritetizuoti darbus;
  • Iniciatyvumas, savarankiškumas.

Įmonė siūlo:

  • Darbą lyderiaujančioje savo verslo šakoje įmonėje, profesinius techninius mokymus tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje;
  • Lankstumą darbo vietos atžvilgiu (galimas ir nuotolinis darbas);
  • Konkurencingą darbo užmokestį, priklausomai nuo patirties ir kompetencijos: 2000 - 2400 Eur. (į rankas).
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 3300 - 3960

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
Контактное лицо
Kristina R .
869825711

Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientė – skandinavų tarptautinė bendrovė, teikianti novatoriškus, tvaraus šaldymo sprendimus pramonei bei prekybinėms įmonėms. Šiuo metu dėl įmonės plėtros prie Baltijos šalių komandos prisijungti kviečiamas Šaldymo / kondicionavimo sistemų projektuotojas Baltijos šalims.

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt