71
ŽALIAVŲ PIRKIMŲ VADYBININKAS
Noriu personalo sprendimų grupė

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Žaliavų bei pakavimo medžiagų planavimas ir pirkimo proceso organizavimas;
  • Nuolatinių, ilgalaikių santykių palaikymas su esamais tiekėjais bei naujų tiekėjų paieška;
  • Sandėlio likučių kontrolė ir reikiamo žaliavų kiekio užtikrinimas;
  • Operatyvinių klausimų su tiekėjais sprendimas;
  • Žaliavų tiekimo grafiko sudarymas bei pervežimo proceso organizavimas;
  • Įvairių ataskaitų rengimas ir kt.

Reikalavimai:

  • Panašaus darbo patirtis (privalumas patirčiai trumpo galiojimo žaliavų tiekimo srityje);
  • Labai geros anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu (B2);
  • Tiekimo proceso išmanymas;
  • Aukštesnysis, aukštasis išsilavinimas;
  • Atsakingumas, savarankiškumas, analitinis mąstymas;
  • Diplomatiškumas, komunikabilumas;
  • Gebėjimas prisiimti atsakomybę, greita reakcija į besikeičiančias sąlygas;
  • Geri darbo MS Excel įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo:

  • Darbą stabilioje, 20 metų sėkmingai dirbančioje, tarptautinei grupei priklausančioje įmonėje;
  • Tobulėjimo galimybes ir draugišką kolektyvą;
  • Lankstumą darbo vietos atžvilgiu, profesinius mokymus ir kt.;
  • DU: 1200 - 1400 Eur. į rankas, priklausomai nuo kompetencijos ir patirties.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1920 - 2280

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
Контактное лицо
Kristina R .
869825711

Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientė – lyderiaujanti Baltijos bei Europos šalyse specializuotų sveikų maisto pusgaminių ir kitų produktų gamintoja, dirbanti daugiau nei 20 metų, priklausanti tarptautinei įmonių grupei, kuri vienija 5 gamyklas Vakarų Europoje bei turi virš 1500 darbuotojų (komandoje Lietuvoje yra virš 130 darbuotojų). Gamybos apimtims plečiantis, šiuo metu įmonei reikalingas Žaliavų pirkimų vadybininkas.

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt