73
Ūkio dalies vedėjas (-a)
Moller Auto, UAB

Description

Prisijunk prie Moller Auto komandos kaip:

ŪKIO DALIES VEDĖJAS (-A)

Pagrindinės atsakomybės:

  • Automobilių salono pastato, patalpų ir teritorijos priežiūra bei efektyvus reikiamų darbų organizavimas
  • Serviso patalpų tvarkos ir švaros užtikrinimas
  • Serviso įrankių bei įrangos priežiūra, remonto, pirkimo, nuomos ir pristatymo organizavimas
  • Pasiruošimo serviso auditui organizavimas
  • Kenksmingų atliekų tvarkymo ir utilizavimo organizavimas laikantis nustatytų aplinkosaugos reikalavimų
  • Kiti ūkio dalies ir administraciniai darbai

Reikalavimai kandidatams:

  • Patirtis vadovaujant/ organizuojant ūkio priežiūros darbus
  • Aukštesnysis/ aukštasis inžinerinis/ techninis išsilavinimas
  • Pozityvus „can do“ požiūris ir noras priimti naujus iššūkius
  • Gebėjimas dirbti komandoje, o sprendimus priimti savarankiškai, operatyviai reaguojant į susidariusias situacijas
  • Puikūs bendravimo lietuvių kalba įgūdžiai žodžiu ir raštu, gera anglų ir/ arba rusų kalba
  • Geras IT išmanymas ir pritaikymas veikloje
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos reikalavimų išmanymas (privalumas)
  • Vairuotojo pažymėjimas

Prisijunk prie Moller Auto komandos! Mes siūlome:

  • Vertingą patirtį dirbant su didžiausiu automobilių prekybos tinklu regione – Moller Auto Baltics
  • Puikias profesinio augimo galimybes tarptautinėje darbo aplinkoje
  • Tapti aistringos, kvalifikuotos ir labai profesionalios komandos dalimi
  • Atlygį, 1900 - 2100 EUR rėžyje (bruto), ir papildomas naudas pagal galiojančią įmonės politiką (konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį bei kompetenciją)

Jei nori tapti tarptautinės kompanijos dalimi ir plėtoti savo karjerą automobilių pramonėje, ši laisva vieta gali būti būtent tai, ko ieškai!

Paraiškų lauksime iki 2023 m. sausio 29 d.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1900 - 2100

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    Laisvės pr. 127, 06118, Vilnius

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Aušra Zvicevičiene

Похожие объявления о вакансиях

Projektų vadovas (-ė)
Amston klientas
Vilnius
€ 4130 – 5000
Срок: 2024.05.15
Vadybininkas (-ė) Turto valdymas
Šiaulių bankas, AB
Vilnius
€ 1920 – 2880
Срок: 2024.05.03
Statybos darbų vadovas (-ė)
GoDoJob
Vilnius
€ 3500 – 4500
Срок: 2024.05.16
Projektų vadovas (-ė) (darbas su rangovais)
Via Lietuva, AB
Vilnius
€ 2832 – 4300
Срок: 2024.05.17
Projektų administratorius (-ė)
People Link, UAB