41
INŽINIERIUS (SILPNOS SROVĖS)
Noriu personalo sprendimų grupė

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Apsaugos sistemų, vaizdo stebėjimo, priešgaisrinės saugos, įeigos kontrolės ir kt. sistemų montavimas, priežiūra, remontas;
  • Įdiegtų sistemų techninė priežiūra, servisas;
  • Techninių klausimų su klientais sprendimas ir konsultavimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis / aukštesnysis techninis / inžinerinis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis - privalumas;
  • Patirtis apsaugos sprendimų projektavime - privalumas;
  • Žinios apie apsaugos, vaizdo stebėjimo, įeigos kontrolės, priešgaisrinės saugos sistemas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Imlumas ir gebėjimas greitai mokytis, įsisavinti naują informaciją;
  • Atsakingumas, noras tobulėti;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Įmonė siūlo:

  • Perspektyvų, įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
  • Motyvacinius priedus ir papildomas naudas pagal įmonėje galiojančią DU sistemą;
  • Galimybę tobulinti savo žinias ir įgūdžius.
  • Priklausomai nuo patirties ir kompetencijos darbo užmokestis (atskaičius mokesčius) 1000 - 1300 €;
  • Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1570 - 2100

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Литовский
Контактное лицо
Asta Tatariūnienė .
861523202

Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientė - saugos tarnyba, atliekanti stambių pramonės objektų, logistikos centrų, administracinių pastatų fizinę ir techninę apsaugą. Plečiant įmonės techninį padalinį į komandą Vilniuje prisijungti kviečiamas Inžinierius.

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt