47
 VYR. BUHALTERĖ (-IS) (TARPTAUTINĖ ĮMONIŲ GRUPĖ)
Noriu personalo sprendimų grupė

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Pilnas apskaitos vedimas, finansinės atskaitomybės sudarymas, finansinių ataskaitų rengimas ir pateikimas, darbo užmokesčio skaičiavimas, ataskaitų rengimas ir teikimas valstybinėms institucijoms ir kt.

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (ekonomikos, finansų valdymo, apskaitos srityje);
  • Savarankiška įmonės apskaitos vedimo patirtis;
  • Apskaitos standartų ir mokesčių įstatymų išmanymas;
  • Privalumas - tarptautinių apskaitos standartų išmanymas;
  • Geros anglų kalbos žinios (raštu, žodžiu);
  • Rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Ms Office, Excel, privalumas - patirtis verslo valdymo sistemomis Business central, Navision);
  • Atsakingumas, kruopštumas, iniciatyvumas, analitinis mąstymas, savarankiškumas, puikūs organizaciniai ir laiko planavimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo:

  • Atsakingą darbą, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes tarptautinėje aplinkoje, konkurencingą atlyginimą;
  • Priklausomai nuo patirties ir kompetencijos, darbo užmokestis (atskaičius mokesčius) 1600 - 2000 €;
  • Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2630 - 3300

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
Контактное лицо
Asta T .
861523202

Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientei – kompanijai, priklausančiai tarptautinei įmonių grupei, vykdančiai veiklą prekybos, paslaugų srityse, šiuo metu Kaune reikalinga (-as) Vyr. buhalterė (-is) (tarptautinė įmonių grupė).

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt