60
PROJEKTŲ INŽINIERIUS (-Ė) (ELEKTROS, AUTOMATIKOS SKYDAI)
Noriu personalo sprendimų grupė

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Elektros ir automatikos skydų komplektuojančių medžiagų parinkimas;
  • Klientų projektų vertinimas;
  • Darbas su medžiagų specifikacijomis, atsižvelgiant į pardavimų ir gamybos poreikius;
  • Darbas komandoje su projektuotojais, pirkimų vadybininkais, gamybos vadovu ir kt.

Reikalavimai:

  • Panašaus darbo patirtis elektrotechnikos, automatikos srityje (inžinieriaus, sąmatininko, projektų vadovo ir pan. pareigose);
  • Pageidautina darbo patirtis skydų gamyba užsiimančioje įmonėje;
  • Techninės anglų kalbos žinios, rusų kalba - privalumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel, privalumas 1C programa);
  • Savarankiškumas, atidumas, atsakingumas;
  • Puikūs organizaciniai gebėjimai, iniciatyvumas.

Įmonė siūlo:

  • Darbą sparčiausiai savo srityje augančioje įmonėje;
  • Draugišką ir ambicingą kolektyvą;
  • Galimybę dalį laiko dirbti nuotoliniu būdu;
  • Sutvarkytą ir puikiai veikiantį darbo procesą;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Visas socialines garantijas.
  • Priklausomai nuo patirties ir kompetencijos darbo užmokestį (atskaičius mokesčius) 1300 - 2500 € . Išdirbus metus, gruodžio mėn. 13 atlyginimas.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2100 - 4100

Место работы

    Ukmergė, Vilniaus apskritis, Литва
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
Контактное лицо
Asta T .
861523202

Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientei - kompanijai, užsiimančiai automatikos ir elektros skydų projektavimu ir gamyba, šiuo metu ieškomas (-a) Projektų inžinierius (-ė) (elektros, automatikos skydai).

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt