38
Vyresnysis buhalteris (-ė)
CVO Recruitment, UAB

Mūsų klientas – ALD Automotive - teikia pilną automobilių lizingo paslaugų spektrą ir transporto priemonių parko valdymo paslaugą didelėms įmonėms, mažo ir vidutinio verslo klientams ir privatiems asmenims. Įmonė pasisako už tvarumą ir tai yra kertinis jų strategijos elementas, todėl savo klientams siūlo inovatyvius sprendimus ir technologijomis grįstas paslaugas. Įmonė veikia 43 pasaulio šalyse bei siūlo įvairias paslaugas: nuo automobilio parinkimo iki techninio aptarnavimo. Šiuo metu prie komandos įmonė kviečia prisijungti vyresnyjį buhalterį (-ę)

Pagrindinės atsakomybės:

  • Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas.
  • Kasdieniai apskaitos procesai apima turto valdymą, finansavimą ir grynųjų pinigų valdymą, skolų kontrolę ir stebėjimą, statistines ataskaitas, pinigų srautų planavimą ir analizę, finansinę analizę ir t.t.
  • Pagalba vidaus ir išorės auditoriams.
  • PVM, darbuotojų ir kitų mokesčių apskaičiavimas, deklaravimas ir teisės aktų reikalavimų išmanymas.
  • Įmonės finansinių ataskaitų rengimas, ataskaitų pateikimas išorės ir vidaus vartotojams.
  • Deklaracijų ir ataskaitų pildymas, ir pateikimas Valstybinėms institucijoms.

Reikalavimai:

  • Ne mažesnė nei 2 metų patirtis buhalterijos srityje.
  • Išsilavinimas buhalterijos, finansu ar ekonomikos srityje.
  • Administracinių ir verslo procesų išmanymas.
  • Gebėjimas naudotis vietiniais mokesčių portalais bei MS Office (ypač Excel) išmanymas.
  • Geros anglų kalbos žinios, rusų kalbos žinios – privalumas.
  • Savarankiškumas, atsakomybės jausmas, ambicingumas bei gebėjimas organizuoti laiką ir efektyviai planuotis darbus.
  • Motyvacija bei noras tobulėti ir mokytis.

Įmonė siūlo:

  • Galimybę tapti sparčiai augančios tarptautinės kompanijos dalimi.
  • Palaikantį, energingą ir aukštos kvalifikacijos tarptautinį kolektyvą.
  • Galimybę siūlyti idėjas ir priimti sprendimus.
  • Lankstumą ir hibridinio darbo modelio galimybę.
  • Gyvybės ir sveikatos draudimą.
  • Nuolaidą naudojantis įmonės teikiamomis paslaugomis.
  • Papildomas poilsio dienas.
  • Premijas ir skatinimo planus.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „CVO Recruitment“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „CVO Recruitment“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 3300 - 3800

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Английский
Контактное лицо
Ingrida Slabadienė
+370 602 01 063

Nuo 1996 m. tūkstančiai Europos įmonių yra patikėję CVO Group savo personalo valdymo procesus, ieškodami strateginių ir ekonomiškų sprendimų. Simplika – CVO grupės narė, sparčiai auganti ir unikali savo specializacija personalo atrankos kompanija, kurios pagrindinė veikla – laikinasis įdarbinimas ir atranka. Šiuo metu Simplika sėkmingai veikia Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Simplika padeda Klientams susirasti tinkamą darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Вебсайт компанииhttp://www.cvo.lt

Похожие объявления о вакансиях

Buhalteris (-ė)
Amston klientas
Vilnius
€ 2450 – 2980
Срок: 2024.05.05
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Срок: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Срок: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718
Срок: 2024.04.22
T&I PACKAGE MANAGER (F/M/D) | IGNITIS RENEWABLES POLSKA
Vilnius

Срок: 2024.04.20