36
Analitikas (-ė) – Rinkos operacijų ir paslaugų planavimo grupėje
Litgrid, AB
Litgrid, AB
Litgrid, AB

Litgrid, AB

Darbo aprašymas

• Lietuvos energetikos sistemos darbo planavimas ir duomenų analizė;
• Lietuvos energetikos sistemos balanso, elektros energijos perdavimo bei mainų su kaimyninių šalių energetikos sistemomis planavimas ir apskaitos vykdymas;
• elektros energetikos sistemos balansavimo ir perdavimo paslaugų duomenų kokybės užtikrinimas ir teikimas rinkos dalyviams bei kitų valstybių operatoriams;
• darbas su duomenų mainų informacinėmis sistemomis, duomenų mainų optimizavimas ir efektyvinimas;
• kurti ir įgyvendinti elektros rinkos ir perdavimo paslaugų planavimo ir apskaitos procesus;
• bendradarbiavimas su Baltijos, Šiaurės ir Kontinentinės Europos Šalių perdavimo sistemų operatorių komandomis kuriant ir įgyvendinant bendras energetikos sistemos balansavimo ir elektros rinkos paslaugų teikimo taisykles;
• atstovauti Bendrovę tarptautinėse darbo grupėse elektros rinkos operacijų vystymo bei paslaugų plėtros klausimais.

Reikalavimai

• aukštasis universitetinis išsilavinimas energetikos, ekonomikos arba fundamentaliųjų mokslų srityse (gali būti absolventas arba magistrantūros studentas);
• darbo patirtis elektros energetikos srityje ar duomenų analizės srityse (būtų privalumas);
• labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, ypač MS Excel;
• labai geros anglų kalbos žinios;
• orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, atsakingumas;
• geri bendravimo įgūdžiai.

Papildoma informacija

Jei esi pasirengęs (-usi) kurti Lietuvos energetikos ateitį kartu laukiame tavo CV.
Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.) naujam (-ai) komandos nariui (-ei) esame paruošę ir patrauklų papildomų naudų krepšelį. Jomis siekiame užtikrinti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą, rūpinamės asmeniais darbuotojų poreikiais, jų šeimoms ir socialine veikla.
• atsakingą darbą aukščiausio lygio profesionalų komandoje;
• galimybę tapti analitiku ekspertu;
• savirealizacijos ir augimo galimybes, mokymus;
• sveikatos draudimą (po bandomojo laikotarpio) ir pažangią vadybą;
• galimybę dirbti hibridiniu būdu (iš namų ir ofiso);
• darbo užmokestį nuo 1700 EUR iki 2200 EUR (su mokesčiais), nustatomą atsižvelgiant į turimą kompetenciją ir darbinę patirtį;
• finansinį skatinimą pagal LITGRID AB galiojančią tvarką.
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.
Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įmonei, jūs sutinkate, jog įmonė naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais. Su išsamia informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti Privatumo pranešime: www.epsog.lt/lt/apie-mus/privatumas-1.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1700 - 2200

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    KGE Manerheimo g., Vilnius, 05131 Vilniaus m. sav., Lietuva
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Полный рабочий день
  • Гибкий график

Навыки:

 Analitiniai įgūdžiai MS Office MS Excel

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
Контактное лицо
Edita Šimanec
+370 697 60727

„Litgrid“ – energetikos ateities centras. Įgyvendiname strateginius projektus ir rūpinamės šalies energetikos ateitimi. Čia dirbantys žmonės geriausiai žino, kaip sektorius atrodo dabar, ir koks jis bus po dešimtmečio ar net vėliau. Esame vienintelė komanda, kuri vienu metu vykdo skirtingas nacionalinio masto misijas: užtikriname stabilų šalies energetikos sistemos darbą, jungiame Lietuvos ir Europos elektros infrastruktūrą, kuriame naujus, inovatyvius sprendimus, nuo kurių priklausys ilgalaikė Lietuvos energetikos sektoriaus veikla. Šias misijas drauge įgyvendina daugiau kaip 370 „Litgrid“ specialistų ir specialisčių, dirbančių visoje Lietuvoje ir pagrindiniame biure Vilniuje. Kartu kasdien puoselėjame atsakomybės, dialogo ir pasitikėjimo kultūrą – tokią, kurioje norisi būti ir veikti.

„Litgrid“ yra lygias galimybes puoselėjanti bendrovė. Esame atviri visiems (-oms) kandidatams (-ėms), nediskriminuodami jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti „Litgrid“ komandos dalimi.

Su mūsų Lygių galimybių politika ir tvarkos aprašu kviečiame susipažinti www.litgrid.eu skiltyje „Litgrid žmonės” (https://www.litgrid.eu/index.php/apie-litgrid/litgrid-zmones/1470https://www.litgrid.eu)

Prisijunk prie mūsų komandos!

Вебсайт компанииhttp://litgrid.eu

Похожие объявления о вакансиях

Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Срок: 2024.04.27
Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Срок: 2024.05.05
Procesų efektyvinimo specialistas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2900 – 3300
Vyresnysis (-ioji) kredito pareigūnas (-ė)
Investicijų ir verslo garantijos, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4600
Срок: 2024.05.11
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius