54
GAISRINĖS SAUGOS PROJEKTUOTOJAS
Noriu personalo sprendimų grupė

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Savarankiškas gaisrinės saugos projektavimas;
  • Projektinės dokumentacijos ruošimas;
  • Dūmų šalinimo, gaisro apkrovos, konstrukcijų atsparumo ugniai skaičiavimų atlikimas;
  • Brėžinių rengimas pagal pateiktą užduotį ir kt.

Reikalavimai:

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas, atitinkantis darbo sritį;
  • Darbo patirtis gaisrinės saugos dalies projektavime;
  • Darbo patirtis su specializuota programine įranga;
  • Kiti kompiuteriniai įgūdžiai: AutoCAD, BIM aplinka – būtų didelis privalumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje, organizuotumas bei atsakingumas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo:

  • Darbą profesionalioje komandoje, įdomius projektus, kas užtikrintų profesinį tobulėjimą;
  • DU: 1300 - 1600 Eur (į rankas), galutinis atlygio pasiūlymas bus pagrįstas Jūsų patirtimi ir kompetencija.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2100 - 2630

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Kristina R .
869825711

Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Sėkmingai dirbančiam projektavimo paslaugų biurui prisijungti prie profesionalios komandos kviečiamas Gaisrinės saugos projektuotojas.

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt