28
GAMYBINIŲ ĮRENGIMŲ PRIEŽIŪROS MECHANIKAS
Noriu personalo sprendimų grupė

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Gamybos įrenginių priežiūra, esamos įrangos profilaktiniai patikrinimas/tobulinimas, naujos įrangos diegimas, derinimas, gedimų šalinimas, atsarginių detalių užsakymas.

Reikalavimai:

  • Išsilavinimas inžinerinėje srityje (mechanika, automatika ar pan.);
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Anglų, rusų kalbos žinios būtų privalumas;
  • Mechanikos, automatikos brėžinių išmanymas;
  • Atsakingumas, inžinerinis mąstymas, kruopštumas, tikslo siekimas, gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo:

  • Įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą profesionalioje tarptautinėje kompanijoje, draugiškame kolektyve;
  • Puikias asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Visas darbui reikalingas priemones.
  • Priklausomai nuo patirties ir kompetencijos darbo užmokestis 1600 - 2200 Eur (prieš mokesčius).
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1600 - 2200

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Английский
  •  Русский
Контактное лицо
Rasa G .
866226455

Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientei – sėkmingai dirbančiai tarptautinei gamybinei – prekybinei kompanijai, šiuo metu plečiant veiklą į savo profesionalią komandą Kaune prisijungti kviečiamas Gamybinių įrengimų priežiūros mechanikas.

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt