127
 VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ SPECIALISTAS
Noriu personalo sprendimų grupė

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Viešųjų pirkimų vykdymas priskirtose ribose;
  • Pirkimo dokumentų, viešųjų pirkimų skelbimų, ataskaitų apie viešuosius pirkimus rengimas;
  • Viešųjų pirkimų dokumentacijos tvarkymas, pirkimo sutarčių (VPM IS) viešinimas;
  • Darbas su centrine viešųjų pirkimų informacine sistema (CVP IS) ir kt.

Reikalavimai:

  • Aukštasis ar jam prilygintas išsilavinimas;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios, gebėjimas sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu;
  • Mokėti dirbti „Microsoft Office“ programiniu paketu;
  • Gebėti dirbti individualų ir komandinį darbą.

Privalumai:

  • Darbo patirtis viešųjų pirkimų srityje;
  • Būti susipažinusiam su teisės aktais reglamentuojančiais viešuosius pirkimus ir mokėti juos taikyti praktikoje.

Įmonė siūlo:

  • Draugišką darbo aplinką;
  • Darbą profesionalų komandoje;
  • Galimybę tobulėti, kelti kvalifikaciją;
  • Socialines garantijas;
  • Lanksčias darbo valandas;
  • Darbo užmokestį nuo 1300 Eur/mėn. (neatskaičius mokesčių).
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1300

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Литовский
Контактное лицо
Asta T .
861523202

Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientei – vienai didžiausių medicinos paslaugas teikiančių įstaigų Kaune, šiuo metu į savo komandą prisijungti kviečiamas Viešųjų pirkimų specialistas.

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt