55
Režimų planavimo inžinierius (-ė)
Litgrid, AB
Litgrid, AB
Litgrid, AB

Litgrid, AB

Darbo pobūdis:

• Lietuvos elektros perdavimo sistemos darbo režimų skaičiavimas, vertinimas ir optimizavimas;
• tarpsisteminių galios pralaidumų nustatymas ir derinimas su kitų šalių perdavimo sistemos operatoriais;
• technologinių nuostolių prognozavimas ir prekyba;
• darbo procesų automatizavimas (individualus programavimas);
• darbas dienomis slenkančiu grafiku po 12 val.

Reikalavimai:

• aukštasis išsilavinimas elektros inžinerijos srityje (gali būti absolventas arba magistrantūros studentas);
• programavimo įgūdžiai bet kuria programavimo kalba (procesų automatizavimui naudojame Python ir excel macros);
• atsakingumas, kruopštumas ir analitinis mąstymas;
• anglų kalbos mokėjimas.

Privalumai:

• patirtis modeliuojant elektros sistemų režimus naudojant PSS/E, ODMS arba kitus įrankius;
• darbo patirtis elektros energetikos srityje;
• Python programavimo praktiniai įgūdžiai.

Bendrovė siūlo:

• galimybę prisidėti prie unikalių šalies ir tarptautinės svarbos projektų;
• palikti savo žymę įgyvendinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę;
• dirbti įdomų, praturtinantį ir ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
• vidinius ir išorinius mokymus, kursus ir narystę profesinėse organizacijose;
• galimybę lanksčiai dirbti iš biuro ir iš namų;
• papildomas apmokamas atostogas ir apmokamą neatvykimą į darbą ligos atveju;
• darbo užmokestis nuo 2000 EUR iki 2800 EUR (su mokesčiais), nustatomas atsižvelgiant į turimą kompetenciją ir darbinę patirtį, finansinį skatinimą pagal LITGRID AB galiojančią tvarką. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.
Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įmonei, jūs sutinkate, jog įmonė naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais. Su išsamia informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti Privatumo pranešime: www.epsog.lt/lt/apie-mus/privatumas-1.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2000 - 2800

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    KGE Manerheimo g. 8, 05131 Vilnius, Lietuva

Тип работы

  • Полный рабочий день
  • Гибкий график

Навыки:

 Excel Phyton

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
Контактное лицо
Edita Šimanec
+370 697 60727

„Litgrid“ – energetikos ateities centras. Įgyvendiname strateginius projektus ir rūpinamės šalies energetikos ateitimi. Čia dirbantys žmonės geriausiai žino, kaip sektorius atrodo dabar, ir koks jis bus po dešimtmečio ar net vėliau. Esame vienintelė komanda, kuri vienu metu vykdo skirtingas nacionalinio masto misijas: užtikriname stabilų šalies energetikos sistemos darbą, jungiame Lietuvos ir Europos elektros infrastruktūrą, kuriame naujus, inovatyvius sprendimus, nuo kurių priklausys ilgalaikė Lietuvos energetikos sektoriaus veikla. Šias misijas drauge įgyvendina apie 400 „Litgrid“ specialistų ir specialisčių, dirbančių visoje Lietuvoje ir pagrindiniame biure Vilniuje. Kartu kasdien puoselėjame atsakomybės, dialogo ir pasitikėjimo kultūrą – tokią, kurioje norisi būti ir veikti.

Esame lygias galimybes puoselėjanti bendrovė, atvira visiems (-oms) kandidatams (-ėms) ir nediskriminuojanti jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti „Litgrid“ komandos dalimi.

Mūsų nuoširdžias pastangas rūpintis vieni kitais ženklina trys „Lygių galimybių sparnai“ – tai maksimalus Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos įvertinimas už veiklą diegiant lygių galimybių principus organizacijos viduje.

Su mūsų Lygių galimybių politika ir tvarkos aprašu kviečiame susipažinti www.litgrid.eu skiltyje „Litgrid žmonės” (https://www.litgrid.eu/index.php/apie-litgrid/litgrid-zmones/1470)

Prisijunk prie mūsų komandos!

Вебсайт компанииhttp://litgrid.eu