140
Alliance for Recruitment
Rinkos infrastruktūros departamento Direktorius (-ė)

Darbo aprašymas

Jūsų laukia unikali patirtis:

  • prisidėsite prie Lietuvai reikšmingų tikslų įgyvendinimo mokėjimų priemonių politikos ir finansų rinkos infrastruktūros srityse;
  • dirbsite kartu su profesionalų komanda – aukščiausios kompetencijos finansų rinkos infrastruktūros specialistais Lietuvoje bei Europos centrinio banko ekspertais;
  • semsitės žinių ir dalinsitės patirtimi aukšto lygio mokymuose, seminaruose, konferencijose Lietuvoje ir užsienyje.

Už ką būsite atsakingas:

  • formuosite mokėjimų politiką Lietuvoje ir ES, atsižvelgiant į visuomenės poreikius, finansų rinkų pokyčius ir naujoves;
  • užtikrinsite efektyvų mokėjimų sistemos CENTROlink bei susijusios infrastruktūros valdymą, formuosite paslaugų teikimo ir kainodaros principus, siekiant subalansuoto veiklos modelio ir konkurencijos finansų rinkoje didinimo;
  • užtikrinsite veiksmingą finansų rinkos infrastruktūros priežiūrą ir rizikų valdymą, atsižvelgiant į finansų rinkų pokyčius, naujas technologijas, saugumo grėsmes ir sisteminius pažeidžiamumus;
  • formuosite departamento veiklos strategiją, orientuojantis į ilgalaikius tikslus ir pokyčius, organizuosite departamento darbą, užtikrinant numatytų tikslų įgyvendinimą, veiklos rizikų valdymą ir koordinavimą su kitais LB padaliniais;
  • stebėsite ir vertinsite inovacinę aplinką bei kursite sąlygas inovacijų plėtojimui finansų rinkos infrastruktūros ir mokėjimo priemonių srityse.

Reikalavimai

Ko tikimės iš Jūsų:

  • turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą socialinių (ekonomikos, finansų, vadybos, teisės) ar tiksliųjų mokslų srityje;
  • turite ne mažesnę kaip 5 metų vadovavimo patirtį didelėje organizacijoje;
  • turite ne mažesnę kaip 3 metų darbo patirtį finansų rinkos infrastruktūros (arba panašios srities sistemų) valdymo, politikos ar priežiūros srityje;
  • išmanote finansų rinkos infrastruktūros ir mokėjimo priemonių raidos tendencijas;
  • esate strategiškai ir analitiškai mąstantis, greitai priimate sprendimus, turite gerus derybinius įgūdžius;
  • gebate suburti ir motyvuoti komandą, aiškiai formuluoti užduotis ir organizuoti veiklos procesus, puikiai valdote komandos prioritetus;
  • turite puikias anglų kalbos žinias.

Privalumai:

  • magistro laipsnis socialinių ar tiksliųjų mokslų srityje;
  • darbo su finansų rinkos dalyviais patirtis.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 5800 - 8700

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Indrė Valėnaitė
+370 603 86148

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.

Mūsų klientas - Lietuvos bankas, būdamas Eurosistemos dalis, kartu su Europos Centriniu Banku ir kitų euro zonos šalių centriniais bankais priima sprendimus dėl euro zonos pinigų politikos ir dalyvauja ją įgyvendinant. Organizacija plečiasi ir kviečia prisijungti:

Похожие объявления о вакансиях

Pirkimų - tiekimo direktorius (-ė)
CV-Online klientas
Литва
€ 8000 – 12000
Срок: 2024.04.24
General Manager
Vilnius
€ 5785 – 6612
Срок: 2024.04.22
Pirkimų ir tiekimo grandinės vadovas (-ė) (Tarptautinė įmonė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 5000 – 6800
Country manager
Emplonet, UAB
Vilnius
€ 6612 – 7439
Срок: 2024.05.08
Procesų vadovas (-ė)
Kaunas
€ 5500 – 6500
Срок: 2024.05.09
Apskaitos informacinių sistemų vadovas (-ė)
Vilniaus universitetas
Vilnius
€ 4200 – 5400
Срок: 2024.05.07