37
Amber team, UAB
Turto valdymo koordinatorius (-ė)

Darbo pobūdis

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ siekia, kad Vilniaus miestas taptų sveikiausia gyventi vieta Europoje. Mūsų vertybės: pagarba, profesionalumas, sveikata, empatija, bendradarbiavimas, augimas. Biure stengiamės būti inovatyvūs ir dirbame vadovaudamiesi LEAN vadybos principais.
Turto, informacinių technologijų ir įsigijimų skyrius šiuo metu prie savo energingos komandos kviečia prisijungti turto valdymo koordinatorių.
Mūsų komandoje Tu:

• įgyvendinsi ir koordinuosi projektus, susijusius su Biuro patalpų remontu;
• sisteminsi ir apibendrinsi informaciją apie projektų vykdymą;
• rengsi dokumentų, susijusių su valstybei priklausančio turto valdymu ir naudojimu, projektus;
• administruosi priskirtų prekių ir paslaugų pirkimo sutartis;
• organizuosi turto inventorizavimo ir tvarkymo procesus;
• analizuosi, kaip valdomas, naudojamas ir disponuojamas turtas;
• vykdysi turto pardavimo aukcionuose arba sunaikinimo procedūras.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:
• turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu arba aukštąjį koleginį išsilavinimą su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu;
• turi ne mažesnę nei 1 metų patirtį turto valdymo procesų kūrimo srityje;
• esi susipažinęs su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais valstybės turto valdymą ir disponavimą juo, gebėti juos taikyti praktiškai;
• gebi sklandžiai ir taisyklingai dėstyti mintis lietuvių kalba raštu ir žodžiu;
• gebi dirbti Microsoft Office programų paketu bei informacinių sistemų, būtinų tinkamai vykdyti šiai pareigybei priskirtas funkcijas išmanymas;
• turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;
• gebi prisitaikyti ir dirbti su įvairių požiūriu žmonėmis, moki įsiklausyti, rasti bendrą kalbą ir sprendimą;
• esi savarankiškas (-a) ir moki dirbti komandoje;
• esi aktyvus (-i) ir mėgsti iššūkius.

Įmonė siūlo

Mes Tau siūlome:
• papildomus sveikatos ir nelaimingų atsitikimų draudimus;
• lankstų nuotolinio ir darbo iš Biuro santykį;
• galimybę prisidėti planuojant ir kuriant visuomenės sveikatos stiprinimą;
• motyvuojančią atlygio sistemą;
• kursus ir mokymus, padedančius tobulinti profesinius įgūdžius;
• darbą draugiškame kolektyve, kuriame unikalumas yra vertybė.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1875 - 2321

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Vaida Bortelienė
+37067117467

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje. Amber staff įkurta 2012m. Tais pačiais metais duris atvėrė biurai Vilniuje ir Klaipėdoje, taip užtikrinant mūsų paslaugų teikimo galimybes visoje Lietuvoje.

Похожие объявления о вакансиях

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Срок: 2024.05.05
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Срок: 2024.04.27
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Срок: 2024.05.02
Vyresnysis teisininkas (-ė)
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 3100 – 3400
Срок: 2024.04.29
Sistemų analitikas
Vilnius
€ 1930 – 2630
Срок: 2024.05.11