300
Klientų aptarnavimo - pardavimų vadybininkė (-as) (solidi tarptautinė kompanija)
NOVA LUX management solutions klientas

Mums reikalingas

Atstovaujame tarptautinę kompaniją, priklausančią Vokietijos koncernui "Würth", vieną iš savo srities lyderių, kurios pagrindinė veiklos sritis - didmeninė prekyba elektros instaliacijos ir elektrotechnikos gaminiais. Lietuvoje ši kompanija sėkmingai veikia daugiau nei 20 metų, filialai išsidėstę visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Kompanija Lietuvoje atstovauja visame pasaulyje žinomus elektrotechnikos pramonės gamintojus, kompanijos darbuotojai teikia visokeriopą profesionalią pagalbą B2B klientams sprendžiant techninius bei projektavimo klausimus.
Kompanija į savo komandą Kaune kviečia

KLIENTŲ APTARAVIMO - PARDAVIMŲ VADYBININKĘ (-Ą)

Darbo pobūdis:
- klientų konsultavimas prekių asortimento, kainų ir kt. kylančiais klausimais telefonu, el. laiškais ir klientų aptarnavimo erdvėje;
- elektros instaliacijos ir elektrotechnikos prekių pardavimas nuolatiniams klientams;
- pagalba aktyvių pardavimų vadybininkui administruojant klientų užklausas;
- komercinių pasiūlymų ir sutarčių rengimas;
- duomenų suvedimas į apskaitos sistemas, pardavimo dokumentų (sąskaitos-faktūros, kasos žurnalas ir pan.) administravimas.

Tikimės, kad Jūs:
- turite klientų aptarnavimo / pardavimų patirties dirbant su techniniais produktais;
- turite techninį išsilavinimą arba techninį mąstymą;
- turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius;
- esate komunikabilus ir gebate bendrauti su skirtingais žmonėmis;
- esate komandos žmogus;
- esate atsakingas, pareigingas ir kruopštus;
- siekiate ilgalaikio darbo profesionalų komandoje.

Kompanija siūlo:
- ilgalaikį darbą tarptautinėje kompanijoje, vienoje iš savo srities lyderių;
- darbą stabilioje, turinčioje gilias tradicijas kompanijoje;
- profesionalią darbo aplinką ir puikias darbo sąlygas moderniame, jaukiame ofise Islandijos g.;
- stabilų profesionalų, pasiruošusį padėti kolektyvą, kur vertinama pagarba ir geranoriškumas bei pažangiai mąstantį, palaikantį vadovą;
- darbo užmokestį, priklausantį nuo turimos kompetencijos (orientaciniai apie 1800 Eur neatskaičius mokesčių ir mėnesio/ketvirčio/metiniai priedai). Vidutinis kompanijos darbuotojų darbo užmokestis beveik 2 kartus viršija Lietuvos vidutinį darbo užmokestį;
- karjeros galimybes;
- daug papildomų naudų - papildomą sveikatos draudimą, mokymus, motyvacinius renginius ir pan.

Laukiame nuorodos į Jūsų LinkedIn profilį arba CV su nuoroda "Klientų aptarnavimo vadybininkas".
Konfidencialumas garantuojamas.

Kontaktinis asmuo - Diana Galickienė
Papildoma informacija telefonu (652) 77181

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1800

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Diana Galickienė
+370 652 77181

Konsultacinė kompanija Nova Lux management solutions (www.novalux.lt) nuo 1999 m. dirba žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Pagrindinės veiklos sritys – personalo paieška, atranka, vertinimas bei praktinių mokymų, seminarų organizavimas.

Kontaktai:
Savanorių pr. 22, Vilnius
diana@novalux.lt

Laisvės al. 76, Kaunas
jolanta@novalux.lt
+370 685 58043

Nova Lux - siekiantiems daugiau!

Вебсайт компанииhttp://www.novalux.lt

Похожие объявления о вакансиях

KONSULTANTAS – PARDAVĖJAS (-A) ŠARKUVOS G. KAUNE
MAXIMA
Kaunas
€ 990 – 1140
Срок: 2024.04.28
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Срок: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Срок: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718
Срок: 2024.04.22
T&I PACKAGE MANAGER (F/M/D) | IGNITIS RENEWABLES POLSKA
Vilnius