431
Kertinis valstybės telekomunikacijų centras
Paslaugų konsultantas

Ieškome paslaugų konsultanto

Pagrindiniai reikalavimai šiai pareigybei:

- turėti ne žemesnį kaip aukštesnįjį išsilavinimą, įgytą iki 2009 metų, ar specialųjį vidurinį išsilavinimą, įgytą iki 1995 metų;
- turėti ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį konsultuojant informacinių technologijų paslaugų teikimo klausimais ar koordinuojant jų teikimą;
- gebėti rinkti informaciją, ją analizuoti, sklandžiai ir logiškai dėstyti mintis žodžiu ir raštu, dirbti savarankiškai;
- atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus teisei dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma Riboto naudojimo, gauti.

Darbo pobūdis

Pagrindinės darbuotojo funkcijos:

- reaguoti į Saugiojo tinklo naudotojų užklausas telefonu ir el. paštu: registruoti į incidentus sistemoje, spręsti iškilusias problemas, skirstyti užduotis kitiems;

- konsultuoti Saugiojo tinklo naudotojus, atsakyti į jų klausimus, teikti pirminę pagalbą savo kompetencijos ribose;

- informuoti Saugiojo tinklo naudotojus apie masinius incidentus, planuojamus pakeitimus ir techninės profilaktikos/tinklo pertvarkymo darbus.

Mūsų įstaiga siūlo

- atsakingą, įdomų darbą draugiškame, bendradarbiaujančime kolektyve;

- galimybę derinti darbą nuotoliniu būdu ir iš biuro, lankstų darbo grafiką;

- stabilumą - laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas;

- priemokas už papildomas užduotis, darbus;

- kvalifikacijos kėlimo, profesinio tobulėjimo, karjeros galimybes.

Susidomėjote? Susisiekime!

Kviečiame kandidatuoti jau dabar, su Jumis susisieksime nelaukdami skelbimo galiojimo pabaigos

atranka@kvtc.gov.lt

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1516 - 1785

Дополнительная информация: Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nustatomas atsižvelgiant į profesinio darbo patirtį. Priimant į darbą arba pasibaigus išbandymo terminui gali būti nustatyta iki 20 % pareiginės algos pastoviosios dalies dydžio kintamoji dalis.

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    Pilies g. 23
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Полный рабочий день
  • Гибкий график

Навыки:

 MS Office programos
Контактное лицо
Gabrielė Rumšaitė-Domanskienė
852391704

Kertinis valstybės telekomunikacijų centras yra biudžetinė įstaiga, įsteigta Saugiajam valstybiniam duomenų perdavimo tinklui (Saugusis tinklas) tvarkyti ir valstybės duomenų centro paslaugoms teikti. Įstaigos savininkė yra valstybė, savininko teises ir pareigas (išskyrus sprendimų dėl Įstaigos reorganizavimo ir likvidavimo priėmimą) įgyvendina Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija. Įstaigos veiklos tikslai yra:
- tvarkyti Saugųjį tinklą;
- eksploatuoti valstybinius duomenų centrus;
- teikti informacinių technologijų paslaugas.

Вебсайт компанииhttp://www.kvtc.gov.lt

Похожие объявления о вакансиях

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Срок: 2024.05.05
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Срок: 2024.04.27
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Срок: 2024.05.02
Sistemų analitikas
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1930 – 2630
Срок: 2024.05.11
Procesų efektyvinimo specialistas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius